Dovolená na kolech v jižních Čechách – Třeboňsko

Pokud se chystáte na dovolenou na kolech do jižních Čech, tak jste na správné adrese. Penzion U Macků leží na křižovatce několika cyklistických tras. Navíc vás díky jeho poloze nebude při cyklistika třeboňskovyjížďkách po Třeboňsku otravovat doprava, což ocení zejména rodiny s malými dětmi.

Pro cykloturisty máme připravené prostory k bezpečnému uskladnění kol. Navíc jsme zařízeni pro jejich základní servis, takže se nemusíte bát pokud píchnete, nebo se vám povolí lanko od brzdy. Zkrátka uděláme vše pro to, abyste si vaše ubytování co nejvíce užili.

Naučná stezka Okolo Třeboně

Jak vidíte, tak můžete ze Spolí vyrazit hned na několik tras:

  • V první řadě vám doporučujeme navštívit Třeboň po červené stezce, která vede přírodou – lesem a kolem rybníka Svět. Navíc hned po výjezdu ze Spolí se vám naskytne krásný výhled na Novohradské hory a Kleť.
  • Další oblíbenou cyklistickou trasou je cesta do Šťepánovic, Dunajovic a následně do Třeboně. V tomto případě se projedete 30 km.
  • Pokud jste zdatnější cyklisté, tak vám doporučujeme cesty do lesa Hrádečku a dále až k Lužnici. Třeboňsko je doslova protkané cyklostezkami, a tak věříme, že si tu svou najdete i vy.

Comments are closed.